Selvi Ticaret, Türkiye'de hızla büyüyor

Firmamız 1970 yılında tahtakalede plastik hammadde satışı üzerine kurulmuştur. 2000 senesinde büyüme hızına Paşabahçe mamülleri toptan satış ve dağıtım ağını kurarak sürdürmüştür, 2005 yılında cam şişe kavanoz şişecam ve pet kavanoz grubu ürünlerine ağırlık vererek yurt içi ve yurt dışı satışlarını artırarak gıda ambalajları konusunda ihtisas yapmıştır. Geçmişten günümüze değişmeyen tek şey içimizdeki dürüst çalışma azmidir.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Onaylı Ürünler!

Selvi Ticaret Tarım orman ve köyişleri bakanlığı onaylı gıda kapları satışında bir çok kurumsal fırmanın (bal,pekmez,turşu ve muhtelif ürünlerin üretimini yapan) çözüm ortağı olmuştur.

kavanoz

Muhtelif Boylarda Kavanozlar
Şeffaf kavanozu nereye yerleştirirseniz yerleştirin aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz.

cam şişe

Cam ve Pet Şişeler
Şişeler sıvı maddeleri taşımak veya saklamak için daha çok kullanılır. Su, süt, her türlü içecek maddesi, benzin, ilaç, şampuan, mürekkep gibi günlük hayatta sık kullanılan maddeler şişe içinde muhafaza edilir.

Mantar tıpa çeşitleri

Mantar Tıpa Çeşitleri
Zeytinyağı sirke gibi ürünlerin saklanıp düzgün bir şekilde muhafaza edilmeleri için şişelerin başına taktığımız kapak yerini alan eşya.

parfüm şişeleri

Parfüm Şişeleri
Özellikle açık parfüm satıcılarının rağbet ettiği bu ürün bir çok model ve çeşitlikte üretilmektedir.

Müşteriler Selvi Ticaret hakkında neler söylüyor!

İşte bazı Müşterilerin Selvi Ticaret hakkında söyledikleri:

1 haftadır mağazamızda toptan satış için muhtelif boylarda kavanoz arıyordum bir boyu bulsam birini bulamıyordum internet aramalarım sonucu Selvi Ticaret e ulaştım hem fiyatla uygun hemde istediğiniz her ürüne ulaşabiliyorsunuz…

Erdal Demir @#erdal

Düğün ve organizasyonlarımızda görsel amaçlı kullandığımız şişelerin her boyuna en uygun fiyatlarla ulaştığım Selvi Ticaret e teşekkür ediyorum!

Gamze Murat @#gamze